Демнянський НВК
Форма входу
Погода
Останні новини
Останні фото
Структура року
Навчальні заняття:
І семестр - з 03 вересня по 28 грудня 2018 року
ІІ семестр – з 21 січня по 24 травня 2019 року

Канікули:
осінні - з 27 жовтня 2018 р. по 04 листопада 2018 р.;
зимові - з 29 грудня 2018 р. по 20 січня 2019 р.;
весняні - з 23 березня 2018 р. по 31 березня 2019 р.

Вихідні та святкові дні:
15 жовтня 2018р.(понеділок) - День захисника України;
25 грудня 2018р.(вівторок) - Різдво Христове, католицьке;
01 січня 2019р.(вівторок) - Новий Рік;
07 січня 2019.(понеділок) - Різдво Христове;
08 березня 2019р.(п'ятниця) - Міжнародний жіночний день;
29 квітня 2019р.(понеділок) - Пасха (28 квітня 2019р.);
01 травня 2019р.(середа) - День праці;
09 травня 2019р.(четвер) - День Перемоги над нацизмом;
17 червня 2019р.(понеілок) - Трійця (16 червня 2019р.);
28 червня 2019р.(п'ятниця) - День Конституції України.
VK
Відділ освіти
Пошук
Календар
«  Листопад 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 46
Відео
Друзі сайту
Липівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Корисні посилання
Шкільна бібліотека
Підручники та довідники з історії України
Шкільні твори з української та зарубіжної літератури
Електронна бібліотека "Читалка"
osvitportal.lviv.ua
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



Демнянський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад)
Миколаївського району Львівської області

вул. Шкільна, 43, с. Демня, Миколаївський район, Львівська область
Телефон: (3241) 62-348
E-mail: demnyaschool@ukr.net
Середа, 26.06.2019, 02:49
Головна » 2012 » Листопад » 15 » КОНКУРС "БОБЕР -2012"
16:45
КОНКУРС "БОБЕР -2012"


11 листопада у Демнянському НВК пройшов конкурс з інформатики та комп'ютерної  грамотності "Бобер-2012".



Участь у конкурсі взяло 15 учнів 5-11 класів:

1             Магровець        Олександр (5 клас)

2             Перейма            Андріан (5 клас)

3             Сидор  Ярина   (7 клас)

4             Малігруфка       Іванна  (7 клас)

5             Бачинський       Святослав (8 клас)

6             Леськів                Ярина   (8 клас)

7             Заріцька             Оксана (8 клас)

8             Цар       Ірина    (8 клас)

9             Верещинська   Світлана (9 клас)

10           Гавришко           Степан (9 клас)

11           Скварок              Олег     (10 клас)

12           Бачинська          Ольга   (10 клас)

13           Скварок              Марія   (10 клас)

14           Купчак Василь (11 клас)

15           Андрусик           Василь (11 клас)



Переглядів: 759 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0

//demnyanvk.at.ua/ © 2019