Демнянський НВК
Форма входу
Погода
Останні новини
Останні фото
Структура року
Навчальні заняття:
І семестр - з 03 вересня по 28 грудня 2018 року
ІІ семестр – з 21 січня по 24 травня 2019 року

Канікули:
осінні - з 27 жовтня 2018 р. по 04 листопада 2018 р.;
зимові - з 29 грудня 2018 р. по 20 січня 2019 р.;
весняні - з 23 березня 2018 р. по 31 березня 2019 р.

Вихідні та святкові дні:
15 жовтня 2018р.(понеділок) - День захисника України;
25 грудня 2018р.(вівторок) - Різдво Христове, католицьке;
01 січня 2019р.(вівторок) - Новий Рік;
07 січня 2019.(понеділок) - Різдво Христове;
08 березня 2019р.(п'ятниця) - Міжнародний жіночний день;
29 квітня 2019р.(понеділок) - Пасха (28 квітня 2019р.);
01 травня 2019р.(середа) - День праці;
09 травня 2019р.(четвер) - День Перемоги над нацизмом;
17 червня 2019р.(понеілок) - Трійця (16 червня 2019р.);
28 червня 2019р.(п'ятниця) - День Конституції України.
VK
Відділ освіти
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 46
Відео
Друзі сайту
Липівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Корисні посилання
Шкільна бібліотека
Підручники та довідники з історії України
Шкільні твори з української та зарубіжної літератури
Електронна бібліотека "Читалка"
osvitportal.lviv.ua
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



Демнянський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад)
Миколаївського району Львівської області

вул. Шкільна, 43, с. Демня, Миколаївський район, Львівська область
Телефон: (3241) 62-348
E-mail: demnyaschool@ukr.net
Неділя, 18.08.2019, 21:56

 

СКЛАД

державних атестаційних комісій Демнянського НВК

для проведення державних підсумкових атестацій навчальних

досягнень учнів на 2015 - 2016 н.р.

 

4 КЛАС

 

п/п

Назва предмету

Голова комісії

Учитель, який викладає предмет

1.

Математика

Шипова І.О.

Кузьменко О.В.

2.

 Українська мова

Кос Г.Я.

Кузьменко О.В.

3.

Літературне читання

Коник В.П.

Кузьменко О.В.

                                                               

9 КЛАС

п/п

Назва предмету

Голова комісії

Члени комісії

Учитель,

який викладає предмет

Асистент

1.

Українська мова

(диктант, письмово)

Коник В.П.

Скрипець Г.М.

Кос Г.Я.

2.

Математика (інтегрована письмова робота з алгебри та геометрії)

Шипова І.О.

Подфедько М.М.

Матвіїв Ю.Б.

3.

Іноземна мова (англійська мова)

(письмово)

Кос Г.Я.

Іщак О.І.

Білінська О.С.

 

11 КЛАС

п/п

Назва предмету

Голова комісії

Члени комісії

Учитель,

який викладає предмет

Асистент

1.

Іноземна мова (англійська мова)

(письмово)

Коник В.П.

Іщак О.І.

Білінська О.С.

 

                             

ГРАФІК

складання

ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ

у 4, 9 та 11 класах

Демнянського НВК

 

4 клас

 

п/п

Назва предмету

Дата

прове-

дення

Час прове-дення

Кількість

учнів

Учитель, який викладає предмет

1.

Математика

12.05

четвер

1010

26

Кузьменко О.В.

2.

Українська мова

17.05

вівторок

1010

26

Кузьменко О.В.

3.

Літературне читання

19.05

четвер

1010

26

Кузьменко О.В.

 

9 клас

 

п/п

Назва предмету

Дата

прове-

дення

Час

проведення

Клас

Кількість

учнів

Учитель, який викладає предмет

1.

Українська мова

(диктант, письмово)

01.06

середа

900

9

13

Скрипець Г.М.

2.

Математика (інтегрована письмова робота з алгебри та геометрії)

03.06 п’ятниця

900

9

13

Подфедько М.М.

3.

Іноземна мова (англійська мова) (письмово)

07.06

вівторок

900

9

13

Іщак О.І.

 

11 клас

 

п/п

Назва предмету

Дата

прове-

дення

Час

проведення

Клас

Кількість

учнів

Учитель, який викладає предмет

1.

Іноземна мова (англійська мова) (письмово)

20.05

п’ятниця

900

11

9

Іщак О.І.

 

 

Графік проведення консультацій

11 клас

п/п

Назва предмету

Дата

прове-

дення

Час

проведення

Кількість

учнів

Учитель, який викладає предмет

1.

Англійська мова

19.05

1020

9

Іщак О.І.

 

Графік проведення консультацій

9 клас

п/п

Назва предмету

Дата

прове-

дення

Час

проведення

Кількість

учнів

Учитель, який викладає предмет

1.

Українська мова

30.05

1410

13

Скрипець Г.М.

2.

Математика

02.06

1000

13

Подфедько М.М.

3.

Англійська мова

06.06

1000

13

Іщак О.І.

 

                  

Графік чергування учителів

 під час проведення ДПА

2015-2016 н.р.

 

п/п

Назва предмету

Дата

прове-

дення

Час

проведення

Клас

Кількість

учнів

Чергові учителі

1.

Англійська мова (60 хв)

20.05

п’ятниця

900

11

9

Шестопалова Г.І.

Держило Н.М.

2.

Українська мова (60 хв)

01.06

середа

900

9

13

Ісмайлова О.С.

Білінська О.С.

3.

Математика (135 хв)

03.06

п’ятниця

900

9

13

Костко М.І.

Шестопалова Г.І.

4.

Англійська мова (60 хв)

07.06

вівторок

900

9

13

Ісмайлова О.С.

Андрусик М.В.

 

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти (затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року № 1547)

 

 

 


//demnyanvk.at.ua/ © 2019