Демнянський НВК
Форма входу
Погода
Останні новини
Останні фото
Структура року
Навчальні заняття:
І семестр - з 03 вересня по 28 грудня 2018 року
ІІ семестр – з 21 січня по 24 травня 2019 року

Канікули:
осінні - з 27 жовтня 2018 р. по 04 листопада 2018 р.;
зимові - з 29 грудня 2018 р. по 20 січня 2019 р.;
весняні - з 23 березня 2018 р. по 31 березня 2019 р.

Вихідні та святкові дні:
15 жовтня 2018р.(понеділок) - День захисника України;
25 грудня 2018р.(вівторок) - Різдво Христове, католицьке;
01 січня 2019р.(вівторок) - Новий Рік;
07 січня 2019.(понеділок) - Різдво Христове;
08 березня 2019р.(п'ятниця) - Міжнародний жіночний день;
29 квітня 2019р.(понеділок) - Пасха (28 квітня 2019р.);
01 травня 2019р.(середа) - День праці;
09 травня 2019р.(четвер) - День Перемоги над нацизмом;
17 червня 2019р.(понеілок) - Трійця (16 червня 2019р.);
28 червня 2019р.(п'ятниця) - День Конституції України.
VK
Відділ освіти
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 46
Відео
Друзі сайту
Липівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Корисні посилання
Шкільна бібліотека
Підручники та довідники з історії України
Шкільні твори з української та зарубіжної літератури
Електронна бібліотека "Читалка"
osvitportal.lviv.ua
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



Демнянський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад)
Миколаївського району Львівської області

вул. Шкільна, 43, с. Демня, Миколаївський район, Львівська область
Телефон: (3241) 62-348
E-mail: demnyaschool@ukr.net
Неділя, 18.08.2019, 21:56

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 н.р.

 

Українська мова та література

 

7 клас

ІІ місце

Гавришків Іванна (учитель Кос Г.Я.)

8 клас

І місце

Гусар Вікторія (учитель Кос Г.Я.)

10 клас

ІІмісце

Тимків Тетяна (учитель Скрипець Г.М.)

11 клас

І місце

Онішечко Христина (учитель Скрипець Г.М.)

Англійська мова

8 клас

І місце

Гусар Вікторія (учитель Іщак О.І.)

9 клас

ІІІ місце

Мельник Діана (учитель Білінська О.С.)

10 клас

ІІІ місце

Миндьо Анастасія (учитель Іщак О.І.)

11 клас

І місце

Вшивців Ігор  (учитель Іщак О.І.)

Математика

6 клас

ІІ місце

Застроцька Мар’яна  (учитель Подфедько М.М.)

7 клас

ІІІ місце

Гавришків Іванна (учитель Шипова І.О.)

8 клас

І місце

Гусар Вікторія Іванівна (учитель Шипова І.О.)

Історія

 

8 клас

І місце

Гусар Вікторія (учитель Шестопалова Г.І.)

9 клас

ІІ місце

Мельник Діана (учитель Костко М.І.)

10 клас

ІІІ місце

Нетежак Марія (учитель Шестопалова Г.І.)

11 клас

І місце

Вшивців Ігор (учитель Костко М.І.)

 

Географія

 

8 клас

І місце

Кретковський Остап (учитель Гладка І.С.)

 

9 клас

ІІ місце

Мисик Таня (учитель Гладка І.С.)

10 клас

ІІІ місце

Тимків Тетяна (учитель Гладка І.С.) 

11 клас

ІІ місце

Онішечко Христина (учитель Гладка І.С.)

Правознавство

9 клас

І місце

Романишин Іванна (учитель Костко М.І.

10 клас

ІІ місце

Миндьо Анастасія (учитель Костко М.І.)  

11 клас

ІІ місце

Онішечко Христина (учитель Костко М.І.)  

Фізика

 

7 клас

ІІ місце

Гавришків Іванна (учитель Городицька Л.М.)

 

Хімія

 

7 клас

І місце

Гавришків Іванна (учитель Андрусик М.В.)

8 клас

ІІІ місце

Кретковський Остап (учитель Андрусик М.В.) 

Біологія

 

8 клас

ІІ місце

Гусар Вікторія (учитель Андрусик М.В.)  

 

9 клас

ІІ місце

Мельник Діана (учитель Андрусик М.В.)  

11 клас

ІІ місце

Кіндій Василь (учитель Андрусик М.В.)    

 

Екологія

 

11 клас

І місце

Гавришків Андрій (учитель Андрусик М.В.)     

 

Інформаційні технології

8 клас

ІІ місце

Кретковський Остап (учитель Матвіїв Ю.Б.)

11 клас

І місце

Кіндій Василь (учитель Матвіїв Ю.Б.)

Інформатика

 

11 клас

І місце

Цихуляк Назар  (учитель Матвіїв Ю.Б.) 

 

Християнська етика

 

8 клас

І місце

Кретковський Остап (учитель Ісмайлова О.С.)

9 клас

ІІ місце

Мисик Таня (учитель Ісмайлова О.С.) 

 

10 клас

ІІ місце

Тимків Тетяна (учитель Ісмайлова О.С.)  

 

 

Математика (4 клас)

 

І місце

Подфедько Артур (учитель Возна М.Р.)

Переможці ІІ етапу VІІ  Міжнародного  мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка

6 клас

І місце

Паламар Марія-Мар’яна (учитель Кос Г. Я.)

7 клас

ІІ місце

Кореновська Соломія (Демнянський НВК, вч. Кос Г. Я.)

10 клас

ІІ місце

Тимків Тетяна (Демнянський НВК, вч. Скрипець Г. М.)

 

Переможці конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

4 клас

І місце

Миндьо Вікторія (учитель Возна М. Р.)

5 клас

ІІ місце

Береза Марія (учитель Скрипець Г. М.)

6 клас

ІІІ місце

Суходольська Діана (учитель Кос Г. Я.)

7 клас

І місце

Гавришків Іванна (учитель Кос Г. Я.)

 

8 клас

І місце

Гаврилишин Марта-Софія (учитель Кос Г. Я.)

 

10 клас

ІІІ місце

Миндьо Анастасія (учитель Скрипець Г. М.)

11 клас

ІІІ місце

Гавришків Андрій-Андріан (учитель Скрипець Г. М.)

  


//demnyanvk.at.ua/ © 2019