Демнянський НВК
Форма входу
Погода
Останні новини
Останні фото
Структура року
Навчальні заняття:
І семестр - з 03 вересня по 28 грудня 2018 року
ІІ семестр – з 21 січня по 24 травня 2019 року

Канікули:
осінні - з 27 жовтня 2018 р. по 04 листопада 2018 р.;
зимові - з 29 грудня 2018 р. по 20 січня 2019 р.;
весняні - з 23 березня 2018 р. по 31 березня 2019 р.

Вихідні та святкові дні:
15 жовтня 2018р.(понеділок) - День захисника України;
25 грудня 2018р.(вівторок) - Різдво Христове, католицьке;
01 січня 2019р.(вівторок) - Новий Рік;
07 січня 2019.(понеділок) - Різдво Христове;
08 березня 2019р.(п'ятниця) - Міжнародний жіночний день;
29 квітня 2019р.(понеділок) - Пасха (28 квітня 2019р.);
01 травня 2019р.(середа) - День праці;
09 травня 2019р.(четвер) - День Перемоги над нацизмом;
17 червня 2019р.(понеілок) - Трійця (16 червня 2019р.);
28 червня 2019р.(п'ятниця) - День Конституції України.
VK
Відділ освіти
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 46
Відео
Друзі сайту
Липівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Корисні посилання
Шкільна бібліотека
Підручники та довідники з історії України
Шкільні твори з української та зарубіжної літератури
Електронна бібліотека "Читалка"
osvitportal.lviv.ua
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



Демнянський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад)
Миколаївського району Львівської області

вул. Шкільна, 43, с. Демня, Миколаївський район, Львівська область
Телефон: (3241) 62-348
E-mail: demnyaschool@ukr.net
Середа, 26.06.2019, 02:59

   

 

 

ГРАФІК

проведення факультативів та індивідуальних занять

 на І семестр 2018-2019 н.р.

№ п/п

Прізвище, ініціали вчителя

Клас

Предмет

Час проведення

День проведення

Примітка

1.

Кос Г.Я.

8

Українська мова

14.20 – 15.05

Понеділок

Індивід.заняття

2.

Костко М.І.

11

Історія України

15.15 – 16.00

Понеділок

Індивід.заняття

3.

Палій Н.В.

4

Українська мова

13.25 – 14.10

Вівторок

Індивід.заняття

4.

Подфедько М.М.

5

Математика

14.20 – 15.05

Вівторок

Індивід.заняття

5.

Андрусик М.В.

8

Хімія

14.20 – 15.05

Вівторок

Індивід.заняття

6.

Ісмайлова О.С.

10

Основи християн. етики

14.20 – 15.05

Вівторок

Факультатив

7.

Кос Г.Я.

9

Українська мова

15.15 – 16.00

Вівторок

Індивід.заняття

8.

Возна М.Р.

2

Українська мова

13.25 – 14.10

Середа

Індивід.заняття

9.

Кузьменко О.В.

3

Українська мова

13.25 – 14.10

Середа

Індивід.заняття

10.

Шестопалова Г.І.

10

Історія України

15.15 – 16.00

Середа

Індивід.заняття

11.

Костко М.І.

9

Історія України

15.15 – 16.00

Середа

Індивід.заняття

12.

Ісмайлова О.С.

8

Основи християн. етики

15.15 – 16.00

Середа

Факультатив

13.

Ісмайлова О.С.

9

Основи християн. етики

15.15 – 16.00

Четвер

Факультатив

14.

Шестопалова Г.І.

5

Рідний край. Львівська обл

14.20 – 15.05

П’ятниця

Факультатив

15.

Костко М.І.

6

Історія України

14.20 – 15.05

П’ятниця

Індивід.заняття

16.

Костко М.І.

6

Знай та захищай свої права

15.15 – 16.00

П’ятниця

Факультатив

17.

Ісмайлова О.С.

11

Основи християн. етики

15.15 – 16.00

П’ятниця

Факультатив

 


//demnyanvk.at.ua/ © 2019